Інтеграція Viber

Автоматизація бізнес-процесів в online-retail

Опис
Як підключити

Про інтеграції

Інтеграція SITNIKS CRM з Viber дає можливість об'єднати всі чати з усіх ваших Viberbot в єдину екосистему, створювати замовлення з чатів, автоматично сповіщати клієнтів прямо в чат за статусами замовлення, а також створювати завдання, статуси, теги для чатів і стежити за їхньою ефективністю.

Основна перевага

У тому, що Ви зможете ефективно обробляти всі Ваші чати в одному вікні, призначати статуси, теги, створювати замовлення і завдання. Також весь функціонал доступний у мобільному застосунку SITNIKS на всіх пристроях.

Можливості інтеграція

  • Необмежена кількість підключених Viberbot.
  • Об'єднання всіх чатів в одному вікні з усіх каналів. Мобільний додаток для всіх пристроїв.
  • Додавання тегів до чату. Воронки в чатах із можливістю створити свої статуси. Канбан режим.
  • Створення замовлення і завдання з чату. Можливість відкрити чат із завдання або замовлення.
  • Можливість бачити товари і повний склад з чату, а також відправити картку товару прямо в чат у вигляді шаблону.
  • Зв'язок чату з клієнтською базою CRM. Шаблонні відповіді.
  • Автоматичні повідомлення в чат за статусами замовлення. Використовується для безкоштовного повідомлення клієнта щодо статусу доставки товару.
  • Статистика щодо продуктивності менеджерів у чатах. Середній час відповіді на чат, кількість створених замовлень з чату, кількість нових чатів і багато іншого.

Використовуючи інтеграцію SITNIKS CRM і Viber, Ви значно підвищите ефективність опрацювання чатів і збільшите конверсію в замовлення!

Підключення

Для того щоб підключити Viberbot для взаємодії з чат-платформою SITNIKS, Вам необхідно його зареєструвати. Реєстрація Viberbot за посиланням https://partners.viber.com/login. Нижче описано процес створення Viberbot і підключення його до чат-платформи SITNIKS.

Також для зручності Ви зможете проінтегрувати Viberbot зі службами доставки в SITNIKS CRM для сповіщення Ваших клієнтів щодо статусів доставки товарів.

Проходимо на сайт https://partners.viber.com/login і в поле номер телефону вводимо номер, який Ви використовуєте у Viber. Ваш номер буде використаний тільки для реєстрації бота і ніхто його бачити не буде.
Далі натискаємо створити бота, повністю заповнюємо всі необхідні поля у формі та генеруємо бота.
Для підключення бота до чат-платформи SITNIKS, необхідно скопіювати: URI і Token. У налаштуваннях інтеграцій SITNIKS вибираємо Viber, заповнюємо поля і натискаємо кнопку "додати токен".

URI - назва Вашого Viberbot.

Token - ключ API від вашого Viberbot.