Інтеграція Instagram

Автоматизація бізнес-процесів в online-retail

Опис
Як підключити

Про інтеграції

Інтеграція SITNIKS CRM з Instagram дає можливість об'єднати всі чати з усіх ваших Instagram магазинів в єдину екосистему, створювати замовлення з чатів, автоматично сповіщати клієнтів прямо в чат за статусами замовлення, а також створювати завдання, статуси, теги для чатів і стежити за їхньою ефективністю.

Основна перевага

У тому, що Ви зможете ефективно обробляти всі Ваші чати в одному вікні, призначати статуси, теги, створювати замовлення і завдання. Також весь функціонал доступний у мобільному застосунку SITNIKS на всіх пристроях.

Можливості інтеграція

  • Необмежена кількість підключених Instagram акаунтів.
  • Об'єднання всіх чатів в одному вікні з усіх каналів. Мобільний додаток для всіх пристроїв.
  • Додавання тегів до чату. Воронки в чатах із можливістю створити свої статуси. Канбан режим.
  • Створення замовлення і завдання з чату. Можливість відкрити чат із завдання або замовлення.
  • Можливість бачити товари і повний склад з чату, а також відправити картку товару прямо в чат у вигляді шаблону.
  • Зв'язок чату з клієнтською базою CRM. Шаблонні відповіді.
  • Автоматичні повідомлення в чат за статусами замовлення. Використовується для безкоштовного повідомлення клієнта щодо статусу доставки товару.
  • Статистика щодо продуктивності менеджерів у чатах. Середній час відповіді на чат, кількість створених замовлень з чату, кількість нових чатів і багато іншого.

Используя интеграцию  SITNIKS CRM и Instagram, Вы значительно повысите эффективность обработки чатов и увеличите конверсию в заказы!

Підключення

Для підключення Instagram до чат-платформи SITNIKS необхідно перевести Ваш особистий Instagram акаунт в бізнес і підключити його до бізнес сторінки Фейсбук.

Важливо, в додатку інстаграм пройдіть налаштуванняконфіденційністьповідомлення і переконайтеся, що у вас дозволений доступ до повідомлень по API.
Також для зручності Ви зможете проінтегрувати Instagram акаунт зі службами доставки в SITNIKS CRM для сповіщення Ваших клієнтів щодо статусів доставки товарів.

Переходимо в SITNIKS CRM налаштування інтеграцій і вибираємо інтеграцію Instagram
Далі необхідно натиснути кнопку "Логін". У вікні, яке з'явиться після натискання кнопки "Логін", натиснути кнопку "Змінити налаштування" та відмітити галочкою той інстаграм бізнес-акаунт, який Ви бажаєте підключити, або всі акаунти, і натиснути кнопку далі.
Далі виберіть бізнес-сторінку Фейсбук, з якою був пов'язаний Ваш Instagram.
У цьому вікні нічого не змінюємо і натискаємо кнопку "Готово".
У цьому вікні натискаємо кнопку "Ок".
Далі у випадаючому списку необхідно вибрати потрібну сторінку і натискаємо кнопку "Створити".
Успішно підключена інтеграція має такий вигляд.